сите категории
EnEN

Контакт Инфо

Hunan Weiping технологија и развој Co., Ltd.

адреса:
А4, меѓународен индустриски парк Џинронгтонгксин, пат 169 # Хуиџи, зона на висока технологија Лугу, Сити Чангша, Кина
Тел:
+-86 731 88826778-
телефон:
+ 86 18570361772
Е-пошта:
info@wi-pin.com

WIPIN Каталог V2023.pdf

мапа

Жешки категории